Saldus Fano karnavalas

2018 02.25-03.04 Fano-Pesaras, Italija
  • 0
  • 1

Saldus Fano karnavalas

su galimybe apsilankyti Venecijos karnavalo uždarymo šventėje

DATA: 2018 m. vasario 25 d.-kovo 04 d.
VIETA: Fano-Pesaras, Italija

Fano miestas garsus savo kasmetiniu karnavalu –  tai seniausias karnavalas Italijoje, vykstantis nuo 1347 m. Tradicinis ir pagrindinis Karnavalo akcentas – spalvingas persirengėlių ir kaukių paradas. Milžiniškos, įvairių personažų figūros iš papjė mašė vežamos centrine miesto dalimi Pincio  (Romos sodai). Pagal senuosius papročius, parado dalyviai nuo pravažiuojančių pakylų meta įvairiaspalvius karamelinius saldainiukus  ir kitus saldumynus į sveikinančią žiūrovų minią, kuri į juos skrendančius skanėstus gaudo išskleistais ir apverstais  lietsargiais. Tai labai linksma ir „saldi” šventė.
Karnavalo erdvėse, ant visų įmanomų pakylų, aikštėse ir skveruose vyksta įvairiausių žanrų artistų ir meno kolektyvų pasirodymai. Pirmoje dienos pusėje gausią žiūrovų minią džiugina vaikų ir jaunimo meno kolektyvai, po pietų pasirodymus pradeda suaugę. Vaidinimai, koncertai, įvairios pramogos tęsiasi iki nakties.

Programa

Vasario 25 d.
Atvykimas lėktuvu į Bergamo Milano oro uostą. Pervežimas į Pesarą – vieną gražiausių Markės regiono miestų, Adrijos jūros pakrantės kurortą. Įsikūrimas viešbutyje, vakarienė, laisvas laikas.
ARBA
Atvykimas autobusu į Pesarą – vieną gražiausių Markės regiono miestų, Adrijos jūros pakrantės kurortą. Įsikūrimas viešbutyje, vakarienė, laisvas laikas.

Vasario 26 d.
Pusryčiai. Išvykimas į Fano.
Vaikų ir jaunimo kolektyvų pasirodymai garsiojo Fano karnavalo scenose. Pietūs (sausas pietų paketas). Laisvas laikas ir neįtikėtinos pramogos karnavale.
Po pietų suaugusiųjų meno kolektyvų, įvairiausių žanrų artistų pasirodymai Karnavalo scenose.
Grįžimas į viešbutį Pesare. Vakarienė ir poilsis viešbutyje.

Vasario 27 d.
Pusryčiai.
Pažintis su žaviuoju Pesaru –  aristokratišku miestu-kurortu su labai sena ir įspūdinga istorine praeitimi bei turtingu kultūriniu paveldu. Pezarą 184 m. pr Kr. įkūrė romėnai, miestas suklestėjo XIV–XVI a. kunigaikščių Malatestų, vėliau Sforcų ir Roverų (della Rovere) valdymo laikotarpiu. Šis Adrijos jūros, rytinės pakrantės kurortas vilioja šilta Adrijos jūra,  plačiais  , 8 kilometrų ilgio smėlio paplūdimiais, žalumoje skęstančiomis  pilimis, stulbinančiu istoriniu miesto centru, muziejais, didingais rūmais, koncertų salėmis. Tai gimtasis  kompozitorius Džoakino Rosinio miestas, todėl čia puoselėjamos klasikinės muzikos tradicijos, vyksta daugybė koncertų ir kultūros renginių.
Pietūs. Laisvas laikas miesto erdvėse. Vakarienė. Laisvas laikas.

Vasario 28 d.
Pusryčiai. Anksti ryte išvykimas autobusu į Veneciją*.
Diena Venecijos karnavalo uždarymo šventėje. Senuosiuose gatvelių labirintuose, kiemuose ir aikštėse išpuoštose vainikų žaluma bei pritvinkusiose įvairiausių aromatų, pasitinka išsipustę ponai aukso ir sidabro nėriniais padabintais kostiumais, cirko artistai, gausybė angelų ir jūra spalvingų kaukių….Sveiki, atvykę į VENECIJOS KARNAVALĄ.
Apžvalginė ekskursija* po miestą, pastatytą ant 117 salų: Šv.Morkaus aikštė, bizantinė evangelisto *Šv.Morkaus bazilika, Dožų rūmai, Rialto tiltas ir nuo jo atsiveriantys nuostabūs Didžiojo kanalo vaizdai, gatvelių ir kanalų labirintai.
Venecijos karnavalo uždarymo šventė prasideda merginų venecijietiškais kostiumais eisena. Tai gražiausios Karnavalo merginos rinkimai – FESTA DELLE MARIE. Laisvas laikas Karnavalo šurmulyje.
Vakarop išvykimas į Pesarą. Vėlyva vakarienė ir poilsis viešbutyje.

Kovo  1 d.
Pusryčiai.
Išvyka į Gradarą – miestą-tvirtovę, įsikūrusį  ant įspūdingos kalvos, išsidėsčiusios 142 metrai virš jūros lygio. Pagrindinis miesto akcentas – XII amžiuje pastatyta Gradaros pilis-tvirtovė (Castello di Gradara), apjuosta dviejomis gynybinėmis sienomis. Legenda byloja, kad šioje pilyje vyko tragiška Paolo ir Frančeskos meilės istorija, aprašyta Dantes Alighierio kūrinyje „Dieviškoji komedija“. Nuo kalno atsiveria nuostabūs panoraminiai vaizdai į alyvuogių ir vynuogių laukus, Adrijos jūrą ir netgi Karpenijos kalną. Po ekskursijos pilyje laisvas laikas miestelyje. Pietūs viešbutyje. Laisvas laikas. Vakarienė viešbutyje, laisvas laikas. Poilsis.

Kovo  2 d.
Pusryčiai;
Dienos išvyka į viena mažiausių pasaulio valstybių ir seniausia konstitucinę respublikąSAN MARINĄ. Ekskursija šalies sostinėje San Marine su gide*, vietinių gėrimų ir gastronominių gėrybių degustacija suaugusiems, pramogos senamiesčio parduotuvėlėse, jaukiose picerijose ir kavinėse;
Vakare grįžimas į Pesarą. Vakarienė viešbutyje. Laisvas laikas. Poilsis.

Kovo  3 d.
Pusryčiai; Pasirengimas koncertui, laisvas laikas. Pietūs.
Koncertas Pesaro socialinių paslaugų centre. Vakarienė viešbutyje. Laisvas laikas. Poilsis.

Kovo  4 d.
Pusryčiai. Išsiregistruojate iš viešbučio.
Pervežimas Pesaras-Bergamo Milano oro uostas.
ARBA išvykstate autobusu.

PASTABOS
Tai preliminari programa, todėl nurodytų renginių ir ekskursijų laikas ir eiliškumas gali keistis;
Vykstantiems autobusu parengiame nuvykimo ir grįžimo programą, organizuojame nakvynes tarpiniuose viešbučiuose Čekijoje/Slovakijoje;
Išvyką į Veneciją galima pakeisti kelione į Karnavalą, vykstantį viename iš Markės regiono miestų,
Ekskursijų ir mokamų objektų kainos:
GRADARA pilis – įėjimo bilietai nuo 8 EUR, asmenims iki 18 metų nemokamai;
Už įėjimus į kitus mokamus turistinius objektus mokama papildomai;
San Marinas: atvykusiems lėktuvu nuo 25 EUR asmeniui, jei grupėje ne mažiau kaip 30 žmonių; atvykusiems savo autobusu nuo 8,00 EUR asmeniu ir degalų išlaidos;
Venecija: atvykusiems lėktuvu nuo 69 EUR asmeniui, jei grupėje ne mažiau kaip 30 žmonių. Į kainą įskaičiuota: ekskursija su gidu rusų kalba 1.45-2.00 val., lydintis grupės vadovas, pervežimas autobusu Pesaras-Tronketo-Pesaras, autobuso parkavimo mokestis, laivo bilietai į/iš Venecijos;
Venecija:  atvykusiems savo autobusu nuo 25,00 EUR asmeniu ir degalų išlaidos. Į kainą įskaičiuota: ekskursija su gidu rusų kalba 1.45-2.00 val., lydintis grupės vadovas, autobuso parkavimo mokestis, kelionė traukiniu, laivo bilietai iš Venecijos;

Dalyvavimo sąlygos

Programa Christmas Wave 2017. Viena nakvynė “
66,00 EUR asmeniui 1-viečiame kambaryje;
52,00 EUR  asmeniui 2-viečiame arba 3-viečiame kambaryje;

Į kainą įskaičiuota:
1 nakvynė 3* viešbutyje;
1 pusryčiai, 1 pietūs, 1 vakarienė;
festivalio-konkurso dokumentų sutvarkymas, lietuvių grupės koordinatoriaus paslaugos;

Programa Christmas Wave 2017. Dvi nakvynės“
112,00 EUR asmeniui 1-viečiame kambaryje;
79,00 EUR   asmeniui 2-viečiame arba 3-viečiame kambaryje;

Į kainą įskaičiuota:
2 nakvynės 3* viešbutyje;
2 pusryčiai, 1 pietūs, 2 vakarienės;
festivalio-konkurso dokumentų sutvarkymas, lietuvių grupės koordinatoriaus paslaugos;

Papildomos išlaidos asmeniui:
kelionė į Jūrmalą ir atgal;
medicininių išlaidų draudimas užsienyje;
ekskursija Rygoje ir kitos pasirinktos pramogos;
festivalio dalyviams Dalyvio mokestis* (skaityti Pastabas žemiau);
asmeninės išlaidos.

Paraiškos
Dalyvio paraišką
pateikti el.paštu info@culturaltours.lt  iki 2015 m. lapkričio 6 d.;
pateikusiam DALYVIO PARAIŠKĄ kolektyvui/solistui išsiunčiamas KVIETIMAS DALYVAUTI FESTIVALYJE
Konkursinę paraišką pateikti  iki 2015 m. lapkričio 19 d. el.paštu info@culturaltours.lt;