ŽIEMOS PASAKA TATRUOSE

Renginiai kraunami
  • event jau ivyko.

Važiuojame į Tatrus įkvėpti gaivaus kalnų oro ir ,žinoma, pradėti švęsti artėjančias didžiąsias metų šventes, grožėtis įspūdingais kalnų vaizdais, mėgautis tik šiam kraštui būdingomis atrakcijomis ir kultūrine bendryste po dviejų metų pauzės!!!
TIKIMĖS PASIMATYTI SU SENAIS DRAUGAIS
KVIEČIAME PRISIJUNGTI NAUJUS KOLEKTYVUS
RENGINYJE GALI DALYVAUTI ĮVAIRIŲ VEIKLŲ ATSTOVAI, GRUPĖS (NEBŪTINAI MENINIAI KOLEKTYVAI) SU KALĖDINIU ŠOU AR TIESIOG ŠVENTINIU PASIRODYMU

NUMATOMA PROGRAMA

Rekomenduojame kelionę pradėti viena diena anksčiau ir ją praleisti Lenkijos sostinėje Varšuvoje su įdomia pažintine programa bei nakvyne jaukiame viešbutyje. Gerai pailsėjus, po sočių pusryčių išvyksite Krokuvos kryptimi ir šiek tiek po pietų pasieksite kelionės tikslą. Net du privalumai viename – stebinanti pažintis su istoriškai artima Varšuvą bei tikras išsigelbėjimas nemėgstantiems naktinių pervažiavimų autobusais!

Gruodžio  01 d., trečiadienis
Po pietų atvyksite į Varšuvą,  įsikursite viešbutyje ir trumpai pailsėję vyksite į apžvalginę ekskursiją.

„Karališkasis traktas“  maršrutu:  Pilies aikštė su Žygimanto III Vazos kolona, Karalių pilis – buvusios Lenkijos karalystės simbolis (čia 1791 m. buvo pasirašyta pirmoji Europoje Konstitucija), Senamiesčio aikštė, kurioje organizuojamos įvairios šventės, minėjimai bei mugės, Barbakano gynybines sienos, Šv.Jono krikštytojo katedra, kurioje palaidoti paskutinieji Mozūrijos kunigaikščiai, Šv.Onos bažnyčia bei Krokuvos Priemiesčio gatvė su Prezidento rūmais, Universitetu, Šv. Kryžiaus bažnyčia, Mokslo akademija.  Pasibaigus ekskursijai laisvas laikas. Vykstate į viešbutį, vakarieniaujate individualiai. Kitą rytą (12.02) po pusryčių išvyksite Poronino link.

„Žiemos pasaka  Tatruose“ prasideda ČIA

Gruodžio  02 d., ketvirtadienis
Vėlyvą popietę atvykstate į Tatrų papėdės miestelį Poroniną. Įsikuriate svečių namuose.
Lengvi pietūs (sriuba) ir vakarienė;
Tradicinė  Podhalės krašto pramoga „Kulig“, kurią įvairiomis progomis užsako vietiniai bei džiuginami turistai: smagiai nusiteikę, daugiaviečiais vežimaičiais traukiamais arkliukų, vykstame į gamtą. Tatrų fone lauže kepame dešrelės, žaidžiame kalnietiškus žaidimus, šokame lietuviškus ir lenkiškus šokius. Sugrįžtame į svečių namus, vakarienė.  

Gruodžio 03 d., penktadienis
Pusryčiai. Laisvas laikas.
Koncertas „Kalėdiniai susitikimai Tatruose“.  Apdovanojimai, fotosesija;
Lengvi pietūs (sriuba).
Išvykstame į Lenkijos Žiemos pramogų sostine tituluojamą Zakopanę: kur pasivaikščiojame pagrindine kurorto gatve – Krupuvki su architektūrinių stilių įvairovės bei kalnietiško folkloro elementais, gausybe parduotuvių, tradicinių „gorališkų“ patiekalų karčmomis.  Pageidaujantys įspūdingų fotosesijų, kalnų traukinuku pasikelia į Gubaluvkos kalną* (1123 m.), iš kur atsiveria nuostabi Tatrų, Gorcų, Pieninų ir Beskidų kalnų panorama,  o nusileidę nuo kalno  perka lauktuves avikailių ir sūrių turguje.
Sugrįžtame į Poroniną, vakarienė. Šventinė diskoteka-vakarėlis „Sudie, Karantine! 

Gruodžio 04 d., šeštadienis
Pusryčiai. Laisvas laikas ARBA esant geroms oro sąlygoms išvykstame Zakopanės kryptimi, šiandien pasikelsime į vieną įspūdingiausių,  lankomiausių viršukalnių Tatruose – Kasprovo viršūnę (Kasprowy Wierch, 1987 m)*.
Moderniu, panoraminiu keltuvu kilsime į 1987 m aukštį, o įspūdingas pasikėlimas užtruks net 15 min. Viršukalnėje stebėsime snieguotų kalnų panoramas, pasivaikščiosime iki aukščiausiai Lenkijoje stovinčio pastato „Obserwatorium Meteo“ bei pabuvosime Slovakijoje, nes būtent per šią viršukalnę driekiasi Lenkijos-Slovakijos siena. Poilsio zonoje  veikia restoranas, parduotuvės, apžvalgos aištelės, tad drąsiai galima pasikelti ir vaikais. 
Lengvi pietūs (sriuba).
Laisvas laikas ARBA išvykstame į Vandens pramogų kompleksą „Terma Bania“ su vidaus ir lauko baseinais, užpildytais 34–38 ° C temperatūros geoterminiu vandeniu, trykštančiu iš žemės gelmių. Lankytojams siūlomos penkios zonos: Terma baseinų, Pramogų, Relakso, Pirčių ir SPA. Čia praleistos tris valandos suteiks daug malonių potyrių ir  smagių emocijų.
Vakarienė, laisvas laikas. 

Gruodžio 05 d., sekmadienis
Pusryčiai, atsisveikinę su Poroninu išvykstame į Mažosios Lenkijos sostinę Krokuvą;
Apžvalginė ekskursija Krokuvoje „Bėgant po Krokuvą“ (2 val.): Vavelio kalva, vidinis Karalių rūmų kiemelis, Jogailaičių universitetas, Marijos bazilika, Turgaus aikštė. Laisvas laikas Kalėdinėje mugėje, senamiestyje. Po pietų išvykstame į namus.  

PASTABOS 

  • RENGINIO DATA GALI KEISTIS DĖL COVID-19 APRIBOJI 
  • Renginį organizuosime atsižvelgdami į visus galiojančius Covid-19 reikalavimus;  
  • Koncerto „Kalėdiniai susitikimai“ programą paskelbsime iki kelionės pradžios likus dviem savaitėms;  
  • Renginių ir  ekskursijų eiliškumas gali keistis; 
  • Gruodžio 04 d. galima rinktis vieną iš programoje numatytų išvykų: pasikėlimas į Kasprovo viršukalnę arba pramogas vandens pramogų komplekse „Terma Bania“. 
  • RENGINIO KALBOS: lietuvių, rusų, lenkų 
  • * – žymimi atskirai mokami objektai. Papildomai mokamų paslaugų kainos  nurodytos asmeniui. 

MOKAMI OBJEKTAI: 

  • Gubalovkos kalnas (Gobalowka): pasikėlimas-nusileidimas kalnų tramvajumi: suaugusiems ~ 25 PLN, vaikams  ir studentams iki 26 m. ~ 19 PLN; 
  • Kasprovo viršukalnė (Kasprowy Wierch): pasikėlimas-nusileidimas, trukmė viršukalnėje 1.40 val.: normalus bilietas – 99,00 PLN, bilietas su nuolaida vaikams, studentams, pensininkams – 79,00 PLN

ĮĖJIMAS Į TERMINIO VANDENS PRAMOGŲ PARKĄ „TERMA BANIA”
Preliminarios kainos ( 2,5-3 val.):
Vaikai iki 13 m. – 59 PLN/~14 EUR 
Suaugusiems    – 79 PLN/~19 EUR  

Rekomenduojame aplankyti KROKUVOJE
*Modernus viduramžių muziejus „Podziemia Rynku“/„Požemio muziejus“. 
Pasirodo, kad dabartinis Krokuvos pagrindinės, Turgaus aikštės, lygis yra 5 m aukštesnis nei viduramžiuose. Tais laikais niekas netvarkė šiukšlių, jas paprasčiausiai užpildavo žeme ir vėl šiukšlindavo iš naujo. Ir taip iki XVI amžiaus! 
Archeologinių kasinėjimų metu po Turgaus aikšte 2005 metais buvo rasta požeminiai tuneliai, kuriuose 2010 metais atidarytas muziejus. Šioje vietoje dirbantys archeologai atskleidė pastatų liekanas, kurios kadaise stovėjo Turgaus aikštėje. Tyrimai parodė, kad viduramžių istoriją, ne tik Krokuvos, bet ir visos Europos, reikia parašyti iš naujo! 

Požeminėje ekskursijoje susipažinsite su senosios Krokuvos istorija: pamatysite viduramžių gyvenvietės pastatų fragmentus, kapaviečių likučius, originalius reliktus aptiktus per kasinėjimus. Dėka šiuolaikinių technologijų, garso efektų  atsidursite viduramžių miesto turguje su rinkos šurmuliu, turgaviečių prekystaliais, su vagimis ir elgetomis, nusikaltėliais ir bausmių vykdytojais. 

1 VAL. TRUKMĖS EKSKURSIJA SU GIDE GRUPĖMS, NE DIDESNĖMS KAIP 30 ŽMONIŲ
Bilieto kaina suaugusiam – 30 PLN, moksleiviams, pensininkams 28 PLN. Ekskursija su gidu vienai grupei iki 30 žmonių – 160 PLN (40 EUR)
Bilietus į šį muziejų rezervuojame IKI lapkričio 15 d. 

Informacija

Pradžia:
2021 gruodžio 1
Pabaiga:
2021 gruodžio 5
Kaina:
Nuo 130EUR
Renginio kategorija:

Vieta

Poroninas
Novy Targ, Lenkija + Google žemėlapis

Dalyvavimo sąlygos

Programa Christmas Wave 2017. Viena nakvynė “
66,00 EUR asmeniui 1-viečiame kambaryje;
52,00 EUR  asmeniui 2-viečiame arba 3-viečiame kambaryje;

Į kainą įskaičiuota:
1 nakvynė 3* viešbutyje;
1 pusryčiai, 1 pietūs, 1 vakarienė;
festivalio-konkurso dokumentų sutvarkymas, lietuvių grupės koordinatoriaus paslaugos;

Programa Christmas Wave 2017. Dvi nakvynės“
112,00 EUR asmeniui 1-viečiame kambaryje;
79,00 EUR   asmeniui 2-viečiame arba 3-viečiame kambaryje;

Į kainą įskaičiuota:
2 nakvynės 3* viešbutyje;
2 pusryčiai, 1 pietūs, 2 vakarienės;
festivalio-konkurso dokumentų sutvarkymas, lietuvių grupės koordinatoriaus paslaugos;

Papildomos išlaidos asmeniui:
kelionė į Jūrmalą ir atgal;
medicininių išlaidų draudimas užsienyje;
ekskursija Rygoje ir kitos pasirinktos pramogos;
festivalio dalyviams Dalyvio mokestis* (skaityti Pastabas žemiau);
asmeninės išlaidos.

Paraiškos
Dalyvio paraišką
pateikti el.paštu info@culturaltours.lt  iki 2015 m. lapkričio 6 d.;
pateikusiam DALYVIO PARAIŠKĄ kolektyvui/solistui išsiunčiamas KVIETIMAS DALYVAUTI FESTIVALYJE
Konkursinę paraišką pateikti  iki 2015 m. lapkričio 19 d. el.paštu info@culturaltours.lt;