Tarptautinė sveikatingumo paroda RIMINIWELLNESS 2022

Renginiai kraunami
  • event jau ivyko.

Tarptautinė sveikatingumo paroda
RIMINIWELLNESS 2022
Data: 2022 m. birželio 02-05 d.
Vieta: Riminio Fiera parodų centras, Riminis, Italija

Profesionalams bei sporto ir sveiko gyvenimo būdo entuziastams

Didžiausia pasaulyje sveikatingumo paroda vienija sportą,  kūno kultūrą,  sveiką mitybą, verslą.  Renginys apjungia  didžiausias pasaulyje įmones, dirbančias sveikatingumo srityje po vienu stogu: nuo fizinio aktyvumo įrangos gamintojų iki sveiko gyvenimo būdo detalių –sveiko maisto, SPA centrų paslaugų naujovių, reabilitacijos mokslų,  fitneso, turizmo ir dizaino naujovių. 

RIMINIWELLNESS 2022 derinama su Zumbos meistriškumo pamoka ir pasirodymu Pesaro miesto Šokių ir sporto centre “Center Stage ASDC” bei pažintine programa.

Programoje 4 dienos profesionalių seminarų ir praktinių užsiėmimų apie šiuolaikinių technologijų taikymą rengiant sportininkus, naujausias fizinių gebėjimų lavinimo technikas ir technologijas…

PILNA INFO https://en.riminiwellness.com/riminiwellness/info/presentation

Preliminari programa

Turininga kelionė autobusu 

Birželio 01, trečiadienis 
Atvykstame į  Adrijos jūros pakrantės  kurortą Pesarą.
Įsikūrimas viešbutyje***. Vakarienė. 

Birželio 02 d., ketvirtadienis
Energinis dienos užtaisas: maudomės jūroje, mankšta ar prasibėgimas pakrante. Pusryčiai. Vykstame į RIMINIWELLNESS parodą Riminio Fiera parodų centre. Sugrįžtame į viešbutį, vakarienė. Vakaras miesto aikštėse ir skveruose, kur vyksta  Italijos Nacionalinės šventės renginiai. 

Birželio 03 d., penktadienis
Energinis dienos užtaisas: maudomės jūroje, mankšta ar prasibėgimas pakrante. Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Pesaro miestą. Vykstame į RIMINIWELLNESS parodą Riminio Fiera parodų centre. Sugrįžtame į viešbutį, vakarienė.

Birželio 04 d., šeštadienis
Energinis dienos užtaisas: maudomės jūroje, mankšta ar prasibėgimas pakrante. Pusryčiai. RIMINIWELLNESS parodos programa. Po parodos, pakeliui į  Pesarą užsukame į viduramžių miestelį-tvirtovę Gradara, kurios didingą istoriją papasakos gidas*. Sugrįžtame į Pesarą, vakarienė viešbutyje.

Birželio 05 d., sekmadienis
Energinis dienos užtaisas: maudomės jūroje, mankšta ar prasibėgimas pakrante. Pusryčiai. RIMINIWELLNESS parodos programa. Po pietų vykstame į San Mariną: apšilimas vietinių gėrimų ir skanumynų degustacijoje, ekskursija su gidu* arba savarankiška pažintis su viduramžius menančiu senamiesčiu ir jo įžymybėmis, smagus laikas senamiesčio parduotuvėlėse, jaukiose picerijose ir kavinėse. Sugrįžtame į Pesarą, vakarienė viešbutyje.

Birželio 06 d., pirmadienis
Energinis dienos užtaisas: maudomės jūroje, mankšta ar prasibėgimas pakrante. Pusryčiai. Poilsis prie jūros. ZUMBA FITNESS šokių meistriškumo pamoka, veda Pesaro šokių mokyklos instruktorė. Apsikeitimas pasirodymais, diplomais ir atminimo dovanėlėmis. Vakarienė. 

Birželio 07 d., antradienis
Pusryčiai viešbutyje arba sausas pusryčių davinys;
Išsiregistravimas iš viešbučio, išvykimas namo.

PASTABOS

  • Šioje programoje nurodyti renginiai ir jų eilės tvarka gali keistis priklausomai kokiu transportu (lėktuvu ar autobusu) atvyksite bei kokie jūsų tikslai RIMINIWELLNESS parodoje. 
  • Mažiausias nakvynių skaičius viešbutyje yra 6-šios nakvynės!
  • Už įėjimus į kitus mokamus turistinius objektus mokama papildomai;
  • Dokumentai: Pasas arba ATK kortelė, galiojantys tris mėnesius sugrįžus  iš kelionės;
  • Autobuso parkavimui taikomi papildomi mokesčiai. Įkainius patikslinsime, jei vyksite autobusu. 
  • Prašome susipažinti su saugumo taisyklėmis, kurios galios keliaujant į Italiją sausumos ar oro transportu nuo 2022 gegužės mėn. 1 d. Tuo pačiu, prašome Jūsų sekti atsakingų institucijų rekomendacijas bei jomis vadovautis. Kelionių į Italiją reikalavimus sekite ČIA 
  • https://keliauk.urm.lt/location/italija

NUMATOMOS ekskursijų programos ir kainos

Už gidų paslaugas ir  įėjimus į  mokamus turistinius objektus mokama papildomai

PESARAS
Vienas gražiausių Markės regiono miestų. Tai aristokratiškas miestas-kurortas su labai sena ir įspūdinga istorine praeitimi bei turtingu kultūriniu paveldu. Pezarą 184 m. pr Kr. įkūrė romėnai, miestas suklestėjo XIV–XVI a. kunigaikščių Malatestų, vėliau Sforcų ir Roverų (della Rovere) valdymo laikotarpiu. Šis Adrijos jūros, rytinės pakrantės kurortas vilioja šilta Adrijos jūra,  plačiais 8 kilometrų ilgio smėlio paplūdimiais, žalumoje skęstančiomis  pilimis, stulbinančiu istoriniu miesto centru, muziejais, didingais rūmais, koncertų salėmis. Tai gimtasis  kompozitoriaus Džoakino Rosinio miestas, todėl čia puoselėjamos klasikinės muzikos tradicijos

Gido paslaugos: 2 val. trukmės ekskursija su gidu anglų arba rusų kalba nuo 150,00 EUR

GRADARA 
Nedidelis viduramžių miestelis, tačiau paliekantis neišdildomą įspūdį – jis apsaugotas net dviem gynybinėmis sienomis ir didžiule įstabia pilimi, kuri pastatyta dar 1150 metais. Atrodo, kad šios vietos laikas nė nepalietė. Pilis, įsikūrusi 142 metrai virš jūros lygio, pasižymi neįprasta architektūra ir yra viena geriausiai išsilaikiusių pilių visoje Italijoje. Čia kiekvienas pajus melancholišką viduramžių dvasią. Šį miestą mėgo ir Dante Alighieri ir minėjo garsiąjame savo kūrinyje „Dieviškoji komedija“. Čia galima paragauti tradicinių patiekalų bei pasimėgauti taure vyno, kadangi pagrindinis vietinių pomėgis yra vyndarystė.

Atstumas: 14 km nuo Pesaro.

Savarankiškas pasivaikščiojimas arba ekskursija su gidu anglų arba rusų kalba nuo 80,00 EUR

SAN MARINAS
Ant Monte Titano kalno, 739 metrų aukštyje  įsikūrusi seniausia Europoje mažytė respublika San Marinas. Valstybę, įkurtą Šventojo Marino IV a., sudaro 8 miesteliai ir sostinė San Marinas. Kiekvienas miestas (pilis) yra įsikūręs ant atskiro kalno. Šalies kraštovaizdį puošia viduramžių kaimeliai ir pilys, ganyklos ir miškai ir kalvos. Vietinių gyventojų – tik 33 tūkst. ir dauguma jų gyvena Titano kalno papėdėje. Aukštai, prie Titano kalno viršūnės, kur yra sostinė San Marinas, gyvena tik 4 tūkst. žmonių. Jauku, ramu,  aplinka alsuojanti senove. Didžiausios pramogos mažose, jaukiose parduotuvėlėse, picerijose ir ledainėse.;

Atstumas: 54 km nuo Pesaro.

Savarankiškas pasivaikščiojimas arba ekskursija su gidu anglų arba rusų kalba nuo 150,00 EUR

RIMINIO PRAMOGŲ PARKAS „ITALIJA MINIATIŪROJE”

Išvyka į pramogų parką „Italija miniatiūroje“. Tai tarsi sumažintas šalies šedevrų parkas. Čia per kelias valandas iš specialaus vienabėgio traukinuko galima apžiūrėti daugiau kaip 270 Italijos ir Europos architektūros, istorijos ir gamtos stebuklų (mastelis nuo 1:25 – 1:50). Pro Jūsų akis pralėks šventyklos, soborai, Koliziejus, Vatikanas, Venecijos Šv. Morkaus aikštė ir Didysis kanalas, Pizos bokštas, Etnos ugnikalnis. Šie istorijos paminklai sujungti tarpusavyje geležinkelio ir automobilių keliais, jūrų ir oro uostais. Visa teritorija apsodinta gėlėmis ir miniatiūriniais medžiais. Parke taip pat yra daugybė atrakcionų įvairaus amžiaus vaikams.

http://www.italiainminiatura.com/

Įėjimo bilieto kaina: nuo 15 EUR;

Informacija

Pradžia:
birželio 2
Pabaiga:
birželio 5
Kaina:
Nuo 270EUR
Renginio kategorija:

Dalyvavimo sąlygos

Programa Christmas Wave 2017. Viena nakvynė “
66,00 EUR asmeniui 1-viečiame kambaryje;
52,00 EUR  asmeniui 2-viečiame arba 3-viečiame kambaryje;

Į kainą įskaičiuota:
1 nakvynė 3* viešbutyje;
1 pusryčiai, 1 pietūs, 1 vakarienė;
festivalio-konkurso dokumentų sutvarkymas, lietuvių grupės koordinatoriaus paslaugos;

Programa Christmas Wave 2017. Dvi nakvynės“
112,00 EUR asmeniui 1-viečiame kambaryje;
79,00 EUR   asmeniui 2-viečiame arba 3-viečiame kambaryje;

Į kainą įskaičiuota:
2 nakvynės 3* viešbutyje;
2 pusryčiai, 1 pietūs, 2 vakarienės;
festivalio-konkurso dokumentų sutvarkymas, lietuvių grupės koordinatoriaus paslaugos;

Papildomos išlaidos asmeniui:
kelionė į Jūrmalą ir atgal;
medicininių išlaidų draudimas užsienyje;
ekskursija Rygoje ir kitos pasirinktos pramogos;
festivalio dalyviams Dalyvio mokestis* (skaityti Pastabas žemiau);
asmeninės išlaidos.

Paraiškos
Dalyvio paraišką
pateikti el.paštu info@culturaltours.lt  iki 2015 m. lapkričio 6 d.;
pateikusiam DALYVIO PARAIŠKĄ kolektyvui/solistui išsiunčiamas KVIETIMAS DALYVAUTI FESTIVALYJE
Konkursinę paraišką pateikti  iki 2015 m. lapkričio 19 d. el.paštu info@culturaltours.lt;