Rudens atostogos Pesaro kurorte, Italijoje!

Renginiai kraunami
 • event jau ivyko.

Rudens atostogos Pesaro kurorte, Italijoje!
Svečius priims atnaujintas viešbutis “Perticari” 3*,  įsikūręs ant Adrijos jūros kranto ,arti istorinio miesto centro bei pagrindinių kultūros ir istorijos objektų.
Skrydžiai Kaunas-Riminis-Kaunas vykdomi trečiadieniais, penktadieniais IKI SPALIO 29 d.

Viešbutis „Perticari“ 3* 

Viale Zara, 67, 61100 Pesaro PU, Italija  

Veikia ištisus metus, idealu čia praleisti vasaros atostogas, apsistoti, jei nusprendėte pakeliauti po Markės regioną. Viešbutis įsikūręs centrinėje miesto dalyje, ant jūros kranto, šalia pajūrio promenados bei populiarios Liberta aikštės, kurios centre puikuojasi šiuolaikinio Pesaro simbolis – bronzinė  skulptūra “Sfera”. Čia vyksta miesto renginiai, gyvos muzikos koncertai bei šokių vakarai. Vos už 15 minučių kelio pasieksite istorinį miesto centrą, svarbiausius  kultūros ir istorijos objektus.  

Viešbutis atnaujintas 2019 m. Kambariai erdvūs su balkonais ir su vaizdu į jūra.  Šeimoms siūloma sujungti du atskirus kambarius ir bendrą vonios kambarį, visada su vaizdu į jūrą, bet be balkono. Visuose kambariuose yra kondicionieriai, WIFI,  televizoriai, masažinės dušo kabinos, plaukų džiovintuvai. Viešbutyje veikia baras, lauko terasa su staliukais vidiniame kiemelyje šalia baseino, 

restoranas su jūros vaizdais pro langus, kurio meniu pagrindą sudaro Markės regionui būdingi žuvies ir mėsos patiekalai. Kitos paslaugos: baseinas bei gultai su skėčiais nuo saulės, dviračių nuoma, yra požeminis garažas. 

Atstumai:  Ponente paplūdimys 30 m , apie 700 m iki istorinio miesto centro, Pesaro Geležinkelio stotis 2,4 km, Federico Fellini tarptautinis oro uostas 26,6 km 

Pasiūlymas periodu: 2021.09.12/2021.12.23 

5 nakvynės dviviečiame kambaryje su pusryčiais ir vakariene 

Kaina 227,00 EUR/asm. 

7 nakvynės dviviečiame kambaryje su pusryčiais ir vakariene 

Kaina 310,00 EUR/asm. 

Papildomi mokesčiai: kurorto pagalvės mokestis mokamas atvykus į viešbutį: 4, 00 EUR už parą/ asmeniui 

Į kainą įskaičiuota: 

 • Apgyvendinimas standartiniame dviviečiame kambaryje su  dvigule lova arba dviem atskiromis lovomis; 
 • Maitinimo tipas HB: 5/7 pusryčiai ir 5 /7 vakarienės 
 • Konsultavimo, aptarnavimo mokesčiai. 

Papildomos išlaidos: 

 • Kelionės išlaidos lėktuvu Kaunas-Rimini-Kaunas; 
 • Kelionės išlaidos Federico Fellini tarptautinis oro uostas – Viešbutis Pesare- Federico Fellini tarptautinis oro uostas; 
 • Kurorto mokesčiai, mokami viešbučio registratūroje grynaisiais; 
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje 

 Kita informacija: 

 • Viešbučio rezervavimas pageidaujamai datai pagal užklausimą. Patvirtinimas per 48 val.; 
 • Nemokamas viešbučio rezervacijos atšaukimas likus 72 val. iki atvykimo; 

 Mokėjimo sąlygos: 

 • Pilnas apmokėjimas trys paros (72 val.) iki atvykimo į viešbutį.

 KELIONĖS INFO 

Skrydžiai  su „Ryanair“ vykdomi trečiadieniais, penktadienis. Skrydžių laikai:
Kaunas-Rimini 10.00-11.25
Rimini-Kaunas 17.40-21.05 

Kaip nuvykti į viešbutį iš Riminio tarptautinio Federico Fellini oro uosto: traukiniu iš Rimini geležinkelio stoties, bilieto kaina nuo 3,85 Eur iki 15,00 Eur, kelionės trukmė iki 00:35 min. https://www.thetrainline.com/ 

Kaip pasiekti Riminio geležinkelio stotį iš Riminio Federico Fellini tarptautinio oro uosto: autobusu Nr. 9, važiuoja kas 30 min., kelionės trukmė 20-25 min., autobuso bilieto kaina 1,00 EUR. 

Pesaro geležinkelio stotis – viešbutis “Perticari”: autobusai Nr. 31, 131, kelionės trukmė 11 min., pravažiavus 5 stoteles išlipti stotelėje „Dei Partigiani Innocenti“, likusius 400 m iki viešbučio eiti pėsčiomis. 

Papildomos paslaugos: 

Lėktuvo bilietų rezervavimo paslauga – 8,00 EUR/asm.
Pervežimai, ekskursijų organizavimas Italijoje
Pasiūlymas galioja: 2021.09.09-12.23 d.

Markės regiono įžymybės ir San Marino respublika 

PESARAS  

Pezaras (Pesaro) žavus, aristokratiškas Markės regiono miestas-kurortas prie Adrijos jūros su švelniu jūriniu klimatu, švariais paplūdimiais, prabangiais viešbučiais, geriausiais restoranais ir kavinėmis. Pezarą 184 m. pr Kr. įkūrė romėnai, miestas suklestėjo XIV–XVI a. kunigaikščių Malatestų, vėliau Sforcų ir Roverų (della Rovere) valdymo laikotarpiu. Nors miestas yra turtingas istorine praeitimi bei kultūriniu paveldu, tačiau tuo pačiu jis masina savo moderniais statiniais, šiuolaikiniam žmogui pritaikytomis atrakcijomis, pramogomis, poilsiu bei aktyviu miestiečių gyvenimo būdu – vietiniai gyventojai linkę daug važinėti dviračiais, bėgioti, mankštintis grupėse, aktyviai sportuoti ir pan. Kurorte vyksta daugybė kasmetinių kultūros ir sporto renginių, veikia muziejai, teatrai, naktiniai klubai. Miestas vilioja lankytojus žalumoje skęstančiomis pilimis, didingais rūmais, koncertų salėmis, įstabiu istoriniu miesto centru, retro stiliaus diskotekomis po atviru dangumi.  Ką pamatyti Pesare sužinosite ČIA https://www.culturaltours.lt/informacijos-centras/italija/ 

GRADARA  

Nedidelis viduramžių miestelis apsuptas net dviem gynybinėmis sienomis ir įstabia pilimi, kuri pastatyta dar 1150 metais. Atrodo, kad šios vietos laikas nė nepalietė. Pilis, įsikūrusi 142 metrai virš jūros lygio, pasižymi neįprasta architektūra ir yra viena geriausiai išsilaikiūsių pilių visoje Italijoje.  Čia kiekvienas pajus melancholišką viduramžių dvasią. Pasak legendos Gradaros pilyje nutikusią meilės tragediją tarp Paolo ir Frančeskos garsiąjame savo kūrinyje „Dieviškoji komedija“ aprašė Dante Alighieri.  Miestelyje veikia keletas užeigų, kur pasimėgausite  itališkais patiekalais  ir taure vyno, pagaminto pagal vietinės vyndarystės tradicijas. Atstumas: 14 km nuo Pesaro. 

URBINO 

Neįtikėtinas miestas-tvirtovė, pasižyminti ikoniškiausiais Renesanso kultūros bei architektūros pavyzdžiais. Tai taip pat žymaus dailininko Rafaelio gimtinė. Čia realybė prasilenkia su vaizduote ir kiekvienas pasijaučia tarsi pasakoje, kadangi miestas išsaugojo nepakartojamą viduramžišką įvaizdį. Urbinas savo gyvavimo piką pasiekė XV amžiuje, kuomet kunigaikštis Federico da Montefeltro perėmė miesto valdymą ir pavertė miestą reikšmingiausiu kultūros centru. Įspūdinguose kunigaikščių (Ducale) rūmuose dabar įkurtas meno muziejus-galerija, kurioje saugomi pagrindiniai Italijos Renesanso kūriniai. Garsiojo Rafaelio gimtuose namuose įkurtas muziejus, kurį aplankyti būtina kiekvienam meno mylėtojui. Urbino senamiestis įtrauktas į UNESCO kultūros paveldo sąrašą. Atstumas: 38 km nuo Pesaro. 

SAN MARINAS 

Ant Monte Titano kalno, 739 metrų aukštyje  įsikūrusi seniausia Europoje mažytė respublika San Marinas. Valstybę, įkurtą Šventojo Marino IV a., sudaro 8 miesteliai ir sostinė San Marinas. Kiekvienas miestas (pilis) yra įsikūręs ant atskiro kalno. Šalies kraštovaizdį puošia viduramžių kaimeliai ir pilys, ganyklos ir miškai ir kalvos. Vietinių gyventojų – tik 33 tūkst. ir dauguma jų gyvena Titano kalno papėdėje. Aukštai, prie Titano kalno viršūnės, kur yra sostinė San Marinas, gyvena tik 4 tūkst. žmonių. Jauku, ramu,  aplinka alsuojanti senove. Didžiausios pramogos mažose, jaukiose parduotuvėlėse, picerijose ir ledainėse. Atstumas: 54 km nuo Pesaro. 

COVID-19 saugumo reikalavimai 

Dėmesio! Į šią kelionę kviečiame vykti tik pilnai pagal vakcinacijos schemą pasiskiepijusius keliautojus, turinčius tai patvirtinantį ES skaitmeninį COVID-19 pažymėjimą. Kelionę užsakantis keliautojas patvirtina, kad yra susipažinęs su šia informacija ir supranta savo finansinę riziką, galinčią atsirasti dėl įvestų apribojimų, draudimų kryptyje ar grįžtant į Lietuvą. 

Valstybės institucijų nustatyti reikalavimai nesuteikia teisės susigrąžinti įmokėtą mokestį, sumažinti kainą ir (arba) reikalauti kompensacijos. Primygtinai rekomenduojame nuolatos sekti keliavimo informaciją, nes ji gali keistis. Keliautojas pats atsako už galiojančių saugumo reikalavimų laikymąsi. Prašome keliautojus būti dėmesingais ir nuolat sekti naujausią informaciją:
Lietuvos respublikos URM informacija keliaujantiems į Italiją: https://keliauk.urm.lt/location/italija
Europos sąjungos instrumentas šalių narių COVID situacijai stebėti: https://reopen.europa.eu/lt/map/ITA/7001
IATA COVID-19 kelionių reikalavimų žemėlapis: https://www.iatatravelcentre.com/world.php 

Bendros taisyklės atvykstantiems į Italijąiš Šengeno zonos: 

Visiems turistams, keliaujantiems į Italiją, yra privaloma per paskutines 48 val. iki atvykimo į šalį užpildyti privaloma užpildyti Keleivio lokalizavimo kortelę (angl. Passenger Locator Card). 

Visiems asmenims (vyresniems nei 6 m.) privaloma turėti bent vieną iš šių dokumentų: 

SERTIFIKATĄ PATVIRTINANTĮ NEIGIAMĄ COVID-19 TYRIMO REZULTATĄ , kai tyrimas buvo atliktas PGR arba RAT metodu ne anksčiau nei 48 val. iki atvykimo į Italiją. Tyrimo atlikimo laikas iki atvykimo į šalį yra skaičiuojamas nuo mėginio tyrimui paėmimo (ne nuo testo rezultato paskelbimo ar sertifikato išdavimo laiko). COVID-19 tyrimo sertifikatas turi būti popierinės arba elektroninės formos, anglų kalba. Tinkamas dokumentas yra ES COVID skaitmeninis pažymėjimas su neigiamu testo atsakymu. 

SKIEPIJIMO SERTIFIKATĄ, patvirtinantį, kad asmuo buvo pilnai paskiepytas COVID-19 vakcina ir nuo paskutinio skiepijimo iki kelionės pradžios praėjo 14 ir daugiau parų.  Tai gali būti ES COVID skaitmeninis sertifikatas ( EU Digital Vaccination Certificate) arba originalus dokumentas iš gydytojo su antspaudu ir gydytojo parašu ar iš esveikata.lt su elektroniniu parašu, anglų kalba (jeigu originalas tik lietuvių kalba – reikalingas vertimų biuro antspaudu patvirtintas vertimas arba notaro patvirtintas vertimas). Dokumentai turi pativirtinti skiepijimą abiem vakcinos dozėm (jeigu vakcinos schema susideda iš vienos dozės – užtenka vieno dokumento, jeigu iš dviejų, reikia abiejų skiepų dokumentų).
Skiepijimas turi būti atliktas pagal pilną skiepijimo schemą viena iš ES patvirtintų vakcinų. 

PERSIRGIMĄ ĮRODANTĮ DOKUMENTĄ. Tinkamas dokumentas yra ES COVID skaitmeninis sertifikatas (EU Digital Recovery certificate) arba sveikatos priežiūros įstaigos dokumentas anglų kalba (su antspaudu ir gydytojo parašu), patvirtinantis kad asmeniui diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu COVID-19 tyrimo PGR metodu ir nuo teigiamo tyrimo rezultato praėjo ne daugiau nei 180 dienų iki atvykimo į Italiją.

Informacija

Pradžia:
2021 rugsėjo 12
Pabaiga:
2021 gruodžio 23
Renginio kategorija:

Vieta

Pesaras
Pesaras, Italija + Google žemėlapis

Dalyvavimo sąlygos

Programa Christmas Wave 2017. Viena nakvynė “
66,00 EUR asmeniui 1-viečiame kambaryje;
52,00 EUR  asmeniui 2-viečiame arba 3-viečiame kambaryje;

Į kainą įskaičiuota:
1 nakvynė 3* viešbutyje;
1 pusryčiai, 1 pietūs, 1 vakarienė;
festivalio-konkurso dokumentų sutvarkymas, lietuvių grupės koordinatoriaus paslaugos;

Programa Christmas Wave 2017. Dvi nakvynės“
112,00 EUR asmeniui 1-viečiame kambaryje;
79,00 EUR   asmeniui 2-viečiame arba 3-viečiame kambaryje;

Į kainą įskaičiuota:
2 nakvynės 3* viešbutyje;
2 pusryčiai, 1 pietūs, 2 vakarienės;
festivalio-konkurso dokumentų sutvarkymas, lietuvių grupės koordinatoriaus paslaugos;

Papildomos išlaidos asmeniui:
kelionė į Jūrmalą ir atgal;
medicininių išlaidų draudimas užsienyje;
ekskursija Rygoje ir kitos pasirinktos pramogos;
festivalio dalyviams Dalyvio mokestis* (skaityti Pastabas žemiau);
asmeninės išlaidos.

Paraiškos
Dalyvio paraišką
pateikti el.paštu info@culturaltours.lt  iki 2015 m. lapkričio 6 d.;
pateikusiam DALYVIO PARAIŠKĄ kolektyvui/solistui išsiunčiamas KVIETIMAS DALYVAUTI FESTIVALYJE
Konkursinę paraišką pateikti  iki 2015 m. lapkričio 19 d. el.paštu info@culturaltours.lt;